Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

İYİ Parti'de Demirer etkisi

İYİ Parti Toplumsal Politikalar Başkan Yardımcısı-ARGE Başkanı Prof. Dr. Taner Demirer’in yaptığı çalışmalar kısa sürede etkisini gösterdi.

İYİ Parti'de Demirer etkisi
17 Haziran 2022 11:47
429

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Her fırsatta hem partilileri hem de halkla buluşan, Partilerinin politikalarını anlatan Demirer’in çalışmaları anketlere de yansımaya başladı. Yozgat genelinde oy oranı her geçen gün artan İYİ Parti, eğer bunu önümüzdeki yıl sandığa yansıtırsa, listeye girmesi muhtemel olan Demirer’in de Meclis’e gitmesine kesin gözüyle bakılıyor. Halkla olan bütünleşme arttı Partinin oy oranı yükseldi.

İYİ Parti Toplumsal Politikalar Başkan Yardımcısı-ARGE Başkanı Prof. Dr. Taner Demirer’in yaptığı çalışmalar kısa sürede etkisini gösterdi. Her fırsatta hem partilileri hem de halkla buluşan, Partilerinin politikalarını anlatan Demirer’in çalışmaları anketlere de yansımaya başladı. Yozgat genelinde oy oranı her geçen gün artan İYİ Parti, eğer bunu önümüzdeki yıl sandığa yansıtırsa, listeye girmesi muhtemel olan Demirer’in de Meclis’e gitmesine kesin gözüyle bakılıyor.

2023 yılında yapılacak olan seçimlere sıkı hazırlanan İYİ Parti’de Prof. Dr. Taner Demirer’in etkisi ciddi şekilde hissedilmeye başladı.

BİR GELDİ PİR GELDİ

Türkiye ve Avrupa Bilimler Akademisi asıl üyesi, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hematoloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi ve 2014 yılı TBMM onur ödülü sahibi olan ve tıp alanında alınmadık ödül bırakmayan hemşerimiz Prof. Dr. Demirer Partisine büyük güç kattı. Hem Parti içerisinde yaptığı çalışmalar hem de fikirleri ile Genel Başkan Meral Akşener’in de büyük takdirini kazanan Prof. Demirer sahaya inme konusunda da birçok yerel siyasetçinin önüne geçti.

HER FIRSATTA HALKLA BULUŞUYOR

İYİ Parti’nin Yozgat Merkez ve ilçelerindeki oy oranının yükselmesi ve halkın Partilerine olan güveninin artması için saha çalışmalarına ağırlık veren İYİ Parti Toplumsal Politikalar Başkan Yardımcısı-ARGE Başkanı Prof. Dr. Taner Demirer’in bu hassasiyetinin oy’lara da yansımaya başladı. Yapılan anketlerde İYİ Parti’ye olan talebin artıyor olması, mevcut tabloda bu artışın Yozgat’a da yansıması Demirer etkisi olarak nitelendirilmeye başlandı.

LİSTEDE OLMASI KESİN GİBİ

İYİ Parti Toplumsal Politikalar Başkan Yardımcısı-ARGE Başkanı Prof. Dr. Taner Demirer’in bu çalışmalarının meyvesini seçimlerde almasına kesin gözüyle bakılıyor. Henüz parti içerisindeki pozisyonu belli olmasa da muhtemel bir erken seçimde Sorgun’dan ya da Merkez’den milletvekili adayı gösterilecek olma ihtimali, diğer partileri de rahatsız eden etkenler arasındaki yerini aldı. Hem akademik hem siyasi kimliği ile Yozgat genelinde çok geniş kitlelere hitap eden Demirer’in kaderi Partinin bundan sonra yapacağı çalışmalara bağlı da olacak.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar