Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Gelecek Partisi Yozgat İl Başkanlığına Aydoğmuş atandı

Gelecek Partisi (GP) Yozgat Kurucu İl Başkanlığına Mali Müşavir Ömer Aydoğmuş atandı.

Gelecek Partisi Yozgat İl Başkanlığına Aydoğmuş atandı
02 Haziran 2021 14:58
868

Ergül Mobilya

Türk siyasetçi, uluslararası ilişkiler uzmanı, akademisyen, Eski Dışişleri Bakanı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin 26. dönem Başbakanı Ahmet Davutoğlu tarafından 12 Aralık 2019’da kurulan Gelecek Partisi, yurt genelinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmalar kapsamında Yozgat Kurucu İl Başkanlığına Mali Müşavir Ömer Aydoğmuş atandı.
Atama sonrası yazılı bir açıklama yapan Gelecek Partisi Yozgat İl Başkanı Ömer Aydoğmuş,  hiçbir menfaat gözetmeden Yozgat için çalışacaklarını ifade etti.

Başkan  Aydoğmuş,  “Çok kıymetli hemşerilerim, şahsımı bu ulvi göreve layık gören Başbakanımız Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu başta olmak üzere Teşkilat Başkanımız Sayın Selim Temurci beye teşekkür ediyorum. Ayrıca desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, Gelecek partisi kurucular kurulu üyesi Adalet Politikaları İzleme Kurulu Başkanımız, bir dönem Kayseri Baro Başkanlığı ve HSYK Üyeliği yapmış Yozgatlı hemşerimiz Av. Ali Aydın ağabeyime ve çok kıymetli Gelecek Partisi yöneticilerine şükranlarımı sunuyorum.”dedi.

HİÇBİR AYRIM YAPMADAN YOZGAT’IMIZA VE ÜLKEMİZE HİZMET EDECEĞİZ

Hiçbir ayrım yapmadan Yozgat’a ve ülkeye hizmet edeceklerini dile getiren Başkan Aydoğmuş,  “Her ne şart altında olursa olsun, elini taşın altına koymuş, Yozgat’ımıza hizmet etmiş büyüklerimiz gibi bizler de, çıkmış olduğumuz bu kadim yolda, inandığımız değerler dahilinde elimizden geldiği kadarıyla, hiçbir ayrım yapmadan ülkemize ve Yozgat’ımıza aynı şevk ve heyecanla hizmet etmek için gece demeden gündüz demeden çalışacağız. Hiç bir siyasi ikbal peşinde koşmadık, Allah’ım neyi takdir ederse o olur. Takdirin ötesinde hiç bir şey olmaz. Bütün vatandaşlarımız ve Yozgat için varız, Yozgat için çalışacağız. Allah’ın izniyle Yozgat Merkezimiz başta olmak üzere tüm ilçelerimizde, beldelerimizde, mahalle ve köylerimizde teşkilatlanma çalışmalarımıza hız kazandıracağız. Rabbim utandırmasın, Rabbim doğruluktan ayırmasın diyor, tüm vatandaşlarımızı saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.”diye konuştu.
ÖMER AYDĞMUŞ KİMDİR
1979 Akdağmadeni doğan  Aydoğmuş, İşletme yüksek lisan mezunu. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak meslek hayatını sürdürüyor.  Kızılay Şube Başkanlığı görevinde da bulunan Aydoğmuş, Yeşilay Temsilciliği görevini sürdürmektedir. Evli ve 1 çocuk babası olan Aydoğmuş, siyasete atılma sürecini şöyle anlattı:  “Siyasi mücadeleye 1996 Yılında Üniversitede okurken Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun yanında başladım. Üniversite sonrası BBP de İlçe Başkanlığı MKYK ve Disiplin kurulu üyeliklerinde bulundum. Muhsin Yazıcıoğlu ülke menfaatleri doğrultusunda karar alırdı. Bizde 2014 yılında yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminde BBP’nin Ekmelettin İhsanoğlu’nu destekleme kararına karşı gelerek o gün o şartlarda Recep Tayyip Erdoğan’ın desteklemesi gerektiğini beyan ederek partimizden istifa ettik.
Daha sonra Başbakanımız ve dönemin Ak Parti Genel Başkanı Davutoğlu ile birlikte yüzde 49.5 ile en yüksek oyu alırken bizlerde destekledik. O gün nasıl Cumhurbaşkanlığı seçiminde ülke menfaati için Recep Tayyip Erdoğan’ı ve yine Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun genel başkanlığı döneminde Ak Partiyi desteklediysek bugünde aynı duygu ve düşünceyle hiç bir menfaat gözetmeden Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun yanındayız. Neden yanındayız biliyor musunuz; ben AK parti içinde siyaset yapan biri değildim, BBP’de siyaset yapıyordum. Biz ülke menfaati dedik partimizden istifa ettik ancak AK Parti yüzde 49.5 la tarihi oyu alan bir başbakanı görevden aldı. O günden sonra ülke hiç iyiye gitmedi. Belki proje yatırım ilerledi lakin devlet fakirleşti, halk, fakirleşti, bugün gelin durum ortada, mutlaka güzel şeyler var lakin hiç bir şey eskisi gibi değil, ekonomik kriz içten içe milletimizi sömürüyor fakat kimse farkında değil. Bu sebeple, bugün ülke ve millet menfaati söz konusu dur.”

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ALTERNATİFSİZ DEĞİLDİR

“Türkiye Cumhuriyeti alternatifsiz değildir.” diyen Başkan Aydoğmuş, “ Alternatifsiz tek yer Suriye’dir. Ülkemizi İran olmayacaktır, Suriye olmasına da biz izin vermeyiz. Kimse baki değildir, tek baki olan Allah’tır. Allah yar ve yardımcımız olsun.”dedi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar