Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Eski Bakan Tüfenkçi’den Başkan Başer’e ziyaret

Gümrük ve Ticaret Eski Bakanı ve Genel Merkez MYK üyesi Bülent Tüfenkçi Ak Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer’i ziyaret etti.

Eski Bakan Tüfenkçi’den Başkan Başer’e ziyaret
25 Aralık 2021 09:42
1890

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Parti binasında İl Başkanı Başer’i ziyaret eden Tüfenkçi yaptığı açıklamada, Yozgat’ın Türkiye’nin önemli illerinden birisi olduğunu söyledi.
Tüfenkçi, “Yozgat, bulunduğu konum itibariyle de geçiş güzergâhında burada ki her bir gelişme esasında Türkiye’nin gelişmesi demek. Son zamanlarda özellikle finansal oyunlarla Türkiye’yi dize getirmeye çalışanların bugün Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve hükümetimizin almış olduğu tedbirlerle kurun istikrara kavuşması finansal oyunların bir daha Türkiye üzerinden oynanmaması noktasında ki gayretleri elbette ki birilerini gerçekten üzüyor. Ama Türkiye sevdalılarını da sevindiriyor.

Türkiye özellikle Ak Parti iktidarında 20 yıla yakın süre içerisinde her alanda Allah’a hamdolsun Türkiye’yi en az 3-4 kat sağlıktan tutun ulaşıma kadar ulaşımdan tutunda kültüre kadar kültürden tutunda okullaşma oranlarına kadar üniversitelerimize kadar havaalanlarımıza kadar büyüttük. Türkiye esasında altyapısını şuan Ak Partinin 20. Yılında geldiğimiz noktada bütün altyapıyı yatırımlarını büyük oranda bitirmiş yolları köprüleri limanları ile bölgenin gelişen ve göz kamaştıran ülkelerden bir tanesi. Son aylarda özellikle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘ı dize getirme ve Türkiye’yi bir erken seçime götürme noktasında döviz kurları üzerinden ciddi anlamda bir Manipülasyon yapıldı. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu sandığı getirin hemen düşer diyor, bu ne demek biz seçim için yapıyoruz, esasında Türkiye’nin yapısal anlamda bir sıkıntısı yok demektir. Ama Allah’a hamdolsun oyunlarını bozmuş olduk. 2023’de milletimiz bir oyla bu oyunları bozacak her zamankinden daha fazla teşkilatlarımıza iş düşüyor başta ana kademe olmak üzere il başkanımız olmak üzere gençlik kolları kadın kolları belediye meclis üyeleri, il genele meclis üyelerimiz sandık kurullarımıza kadar bu oyunların farkında olacaklar her zamankinden daha fazla meseleye sahip çıkmamız gerekiyor inşallah Yozgat teşkilatımız olduğu gibi bütün Ak Parti teşkilatları da meselelerine sahip çıkacağına inanıyorum.” ifadelerini kullandı.
İl Başkanı Yusuf Başer’de ziyaretlerinden dolayı Tüfenkçi’ye teşekkür ederek, ziyaret anısına hediye takdiminde bulundu.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar