Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Demirer’den Saraykent ziyareti

İYİ Parti Toplumsal Politikalar Başkan Yardımcısı ve AR-GE Başkanı, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi ,Tıbbi Onkoloji ve Hematoloji Uzmanı Prof. Dr. Taner Demirer, ilçe ziyaretleri kapsamında Saraykent ilçesinde parti teşkilatı ile buluştu, esnaf ve vatandaş ziyaretinde bulundu.

Demirer’den Saraykent ziyareti
12 Haziran 2022 12:06
447

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Saraykent İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen toplantının ardından ilçede esnaflar ile bir araya gelen Demirer, Türkiye'de yapılacak ilk genel seçimde İYİ Parti'nin iktidara geleceğini belirterek “İktidara az kaldı. Biraz daha sabır“dedi.

Ziyaretleri sırasında esnafın dertlerini paylaşan Demirer, Saraykent gezisine ilişkin ilişkin yaptığı açıklamada “Hafta sonlarında partili  ve teşkilat mensubu arkadaşlarla biraraya gelerek bir durum değendirmesi yapıyoruz. Bu arada esnafımızı da ihmal etmiyoruz. Esnaf ziyaretleri  bizim için çok şey ifade ediyor. İlçelerimizde gerek partili vatandaşlarımızın ve esnafımızın  bize gösterdiği samimi alaka beni çok memnun ediyor.İlçelerde beni karşılamaya ve dinlemeye gelen bütün hemşehrilerime ve esnaf kardeşlerime  teşekkür ediyorum.” dedi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar