Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Başkan Yalçın: Altyapıya önem veriyoruz

Akdağmadeni Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın, belediye ekiplerinin çalışmasıyla ilçenin adeta şantiye alanı haline geldiğini belirterek, altyapı ve üstyapı çalışmalarına önem verdiklerini belirtti.

Başkan Yalçın: Altyapıya önem veriyoruz
18 Haziran 2022 16:16
446

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Başkan Yalçın, “Alt yapıya önem veriyor, bu doğrultuda mahallelerimizde belirlediğimiz alt yapı eksikliklerini tespit edip gerekli çalışmaları yapıyoruz. Yeni Mahalle ve Seyrantepe Mahallesi arasında belirli noktalarda yağmur suyu drenaj hattı yapımına başladık. Yaklaşık 1500 metrelik yağmur suyu drenaj hattı bölgede yaşanabilecek sel ve su baskınlarını ortadan kaldıracaktır.

Kilitli parke taşı döşeme, kaldırım, yol açma, yeni yol yapım çalışmalarının yanı sıra asfalt yollarda ihtiyaç olan bölgelere yama ve tamir işleri yapılıyor. Turgut Özal Caddesinde asfalt yama ile yol onarım çalışmaları yapıyoruz. Çamlık Mahallesinde ekiplerimiz tarafından yıpranan yollarımızda tamir işleri yapılıyor. Yeşitepe Mahallesinde yeni yol yapım çalışmaları ve onarım çalışmaları tüm hızlıyla devam ediyor.”diye konuştu.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar