Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Başkan Kılıç: Yozgat’ımızı aydınlık yarınlara hep birlikte taşıyacağız

AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan ve kurulduğu günden bu yana millet iradesini her zaman ön planda tutan bir anlayışla Yozgat’ı aydınlık yarınlara hep birlikte taşıyacaklarını söyledi.

Başkan Kılıç: Yozgat’ımızı aydınlık yarınlara hep birlikte taşıyacağız
12 Ekim 2021 12:27
2251

Ergül Mobilya

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç, Yozgat Merkez İlçe 7. Olağan Kongresi'nde güven tazeleyerek yeniden başkan seçilmesinin ardan geçen bir yıllık süreyi değerlendirdi.

Başkan Kılıç, “Ak Parti teşkilatları olarak birlik beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Teşkilatımızda en alt kademeden, en üst kademeye kadar uyum içerisinde çalmadık, kapı, girmedik gönül bırakmıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gece gündüz demeden ailesinden sağlığından ödün vererek ilimiz ve ülkemiz için yoğun mesai harcıyor. Bizlerde partimizin bir neferi olarak taşın altına elimizi değil gövdemizi koyarak bu kutlu yolda AK Parti’mizin bayrağını daha yukarılara taşımanın gayreti içerisinde olacağız. AK Parti ailesi olarak bizler büyük bir aileyiz. Parti çalışmalarımız kapsamında vatandaşlarımızı ziyaret ederek onlarla hemhal olduk. Vatandaşlarımıza yardımcı olmak bizlerin insanlık görevi olduğunu düşünüyoruz ve bu şekilde hareket ediyoruz. Bu uğurda Reisimize layık bir şekilde, dün olduğu gibi bundan sonrada hep birlikte yorulmadan, usanmadan koşacağız.”diye konuştu.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar