Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Başkan Gökhan, Yozgat OSB'de bir dizi ziyaretlerde bulundu

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Gökhan ve beraberinde ki yönetim kurulu üyeleri Yozgat Organize Sanayi Bölgesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Başkan Gökhan, Yozgat OSB'de bir dizi ziyaretlerde bulundu
27 Şubat 2022 11:39
2213

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Başkan Gökhan ve yönetim kurulu üyeleri, Eren Çorap Genel Müdürü Eyüp Çam, Pimci şirket Sahibi Hakan Yüksel, İş İnsanı ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Yahya Bolat’ı iş yerlerinde ziyaret ederek ihracaat ve ticaret hakkında bilgi aldılar.

Başkan Gökhan ziyaretle alakalı yaptığı açıklamada, “Yozgat’ın istihdam merkezi Organize Sanayi Bölgemizin gün geçtikçe geliştiğini görmek bizleri mutlu etmektedir. Sanayimizin ve Sanayicilerimizin her konuda yanında olmaya devam edeceğiz. Zor günleri hep birlikte atlattık, inşallah bundan sonrası ferah olacaktır. Sanayicilerimizin işlerinin iyi olduğunu görmek bizler memnun etmiştir. Gezimizin amacı Organize Sanayi Bölgesindeki iş adamlarının talep ve sıkıntılarını partimizce düşüncelerini alıp nasıl yardımcı olabiliriz diye istişare etmek. Kalkınmak için tarımda olduğu gibi sanayide de üst seviyede olmalıyız. Amacımız ilimizi cazibe merkezi haline getirmek ve daha fazla yatırımcıyı çekerek istihdama ve ekonomiye katkıda bulunmak.  Yozgat olarak ülkemizin dünyadaki ticaret gücüne güç katmak istiyoruz. Bu vesileyle, bizleri en iyi şekilde ağırlayan değerli yatırımcılarımıza teşekkür ederim” diye konuştu.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar