Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Başer: Yozgat'a yapılacak yatırım ve projelerin takipçisiyim

AK Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer, Yozgat’a yapılacak genel ve yerel yatırımların gerçekleşmesi konusunda gayret, destek ve katkılarının yanı sıra ödenek sorunlarının çözümü için de çalışma yaptıklarını söyledi.

Başer: Yozgat'a yapılacak yatırım ve projelerin takipçisiyim
09 Mart 2022 12:19
2195

Göktürk VIP Özel Güvenlik

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer,  Yozgat’ta devam eden genel ve yerel yatırımlara ödenek tahsisi amacıyla  Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı İbrahim Şenel’i ziyaret etti.

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı’nda gerçekleşen ziyarette Milletvekili Başer, Başkan Şenel‘e Yozgat ile ilgili  bütçe talepleri hakkında bilgiler aktardı. Başer, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Şenel’e, Yozgat kamu Kurumları ve Belediyelerin hizmet ve yatırımların gerçekleşmesi amacıyla ödenek talebini iletti.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Milletvekili Başer, Yozgat’ta  merkezi yatırımların yanı sıra belediyeler aracılığıyla yürütülen yatırımların ve hizmetlerin takipçisi olduklarını söyledi. Başer, Yozgat’ın gelişimi ve kalkınmasına yönelik yoğun çaba ve gayret içerisinde olduklarına dikkat çekerek,  özellikle belediyelerin yaşadığı kaynak ve ödenek sorunlarının çözüme kavuşması ve projelerin gerçekleşmesi için yoğun görüşmelerde bulunduklarını ifade etti.

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Şenel  ile yaptığı görüşmede Yozgat Merkez ve ilçe belediyelerin yanı sıra belde belediyeleri ve kamu kurumlarının kaynak ve ödenek taleplerin ilettiğini belirten,  Milletvekili Başer,  AK Parti iktidarı ile Yozgat’ın büyük hizmetlere kavuştuğunu ve bundan sonra da hizmet almaya devam edeceğini vurguladı.

İktidarları döneminde Yozgat’ın yatırım, hizmet ve destek almaya başladığına vurgu yapan Milletvekili Başer, Yozgat’a, cumhuriyet tarihi boyunca yapılan yatırım ve hizmetlerden daha çok yatırım ve hizmet gerçekleştirdiklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Yozgat’ı sevdiğine dikkat çeken Milletvekili Başer, Yozgat’ın AK Parti iktidarı ile kimlik değiştirdiğini, kabuğunu kırdığını söyledi.

Başer, Yozgat’ın ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimi ve değişimi için her işin, her projenin  ve yatırımın ısrarlı takipçisi olduklarını da sözlerine ekledi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Selahattin sargın
09 Mart 2022 16:12
Yaşım 71 doğma büyüme yozgatlıyum bu dönemdeki yatırım varmış bilmiyorum .bu yatırımları söylerseniz.sizleri ayakta alkışlarım.
BURAK ÜNAL
09 Mart 2022 12:47
MUTAFOGLU TOKI TESLIM TARIHI BELLIMIDIR SAYIN VEKILIM ACABA EN SON MART DEMISTINIZ

En çok okunanlar