Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Başer'den 'Yozgat' için yoğun mesai

AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat’ı yakından ilgilendiren konularla yoğun mesai harcamaya devam ediyor.

Başer'den 'Yozgat' için yoğun mesai
14 Mayıs 2022 09:11
632

Göktürk VIP Özel Güvenlik

AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde misafir ettiği ilçe ve belde belediye başkanları ile istişare ettikten sonra ilgili bakanla görüşüp, taleplerini iletmelerini sağladı.

Milletvekili Başer liderliğinde, Ak Parti'li belediyeler Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı’na çıkarma yaptı. Yozgat merkez, ilçe ve beldelerde yürütülen doğalgaz çalışmalarına ilişkin Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e taleplerini ileten Belediye Başkanları, beklentilerine karşılık buldu.

Bakanlıkta gerçekleştirilen toplantıya Milletvekili Başer’in yanı sıra Saraykent Belediye Başkanı Ahmet Öçal , Baydiğin Belediye Başkanı Osman Uslu , Belekcehan Belediye Başkanı Şahin Arısoy, Dedefakılı Belediye Başkanı Haydar Coşkun, Doğankent Belediye Başkanı Doğan Sungur, Eymir Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu, Gülşehri Belediye Başkanı Ali Ünlü, Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit, Yamaçlı Belediye Başkanımız Şaban Altıntaş, Yeniyer Belediye Başkanı Burhan Güvenç katıldı.


Yozgat için hizmet etmeye devam edeceklerini ifade eden Milletvekili Başer, Yozgat’a değer katacak her projenin takipçisi olduklarını dile getirdi. Proje üreten, talebi olan Belediye Başkanlarıyla kapı kapı dolaştıklarının altını çizen Başer, ilçelerimizi ve beldelerimizi doğalgazla buluşturan kıymetli Bakanımız Dönmez'e şehrim adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar