Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Ak Parti Yozgat'ta yeni sayfa

Yozgat Ak Parti 7. İl Kongresi büyük bir katılımla ve pandemi önlemleri göz önüne alınarak yapıldı.

Ak Parti Yozgat'ta yeni sayfa
14 Ocak 2021 11:56
1223

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da video konferans sistemi ile iştirak ettiği kongrede eskiye dönüşün sinyalleri verildi. Yozgat’ın yeniden 4 beklentisinin dile getirildiği kongrede tek liste ile başkanlığa getirilen Yusuf Başer’in listesi de eskiyle yeniyi harman eden, kadınlara ve gençlere daha fazla şans veren bir liste olduğu için de beğenildi.

Yozgat Ak Parti 7. İl Kongresi büyük bir katılımla ve pandemi önlemleri göz önüne alınarak yapıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da video konferans sistemi ile iştirak ettiği kongrede eskiye dönüşün sinyalleri verildi. Yozgat’ın yeniden 4 beklentisinin dile getirildiği kongrede tek liste ile başkanlığa getirilen Yusuf Başer’in listesi de eskiyle yeniyi harman eden, kadınlara ve gençlere daha fazla şans veren bir liste olduğu için de beğenildi.

AK Parti Yozgat Olağan İl Kongresi Rıza Kayaalp Şehir Stadyumu’nda yapıldı. Sosyal mesafe kurallarına riayet edilerek yapılan kongreye AK Parti Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Yozgat milletvekili Yusuf Başer, Bölge Koordinatörü Kemal Oğuz Kıdıl, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, eski milletvekillerinden Ertuğrul Soysal, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, ilçe başkanları, belediye başkanları ve partililer katıldı. Coşkulu bir şekilde gerçekleştirilen, birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği kongreye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da video konferans sistemi ile bağlanarak Yusuf Başer ve ekibinden beklentisini dile getirdi. Çok gayret istediğini belirten Cumhurbaşkanına salondakiler 4 işareti yaparak karşılık verdi.

AK Parti Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Yozgat milletvekili Yusuf Başer ve il başkanlığı görevine getirilen Yusuf Başer yaptıkları konuşmalarda 19 yıldır Ak Parti hükümeti döneminde yapılan hizmetlerin halkın nazarında karşılık bulduğunu belirterek, önümüzdeki dönemde de sandıklarda karşılığını alacaklarına olan inançlarını dile getirdiler. Kongreye tek liste ile giren Yusuf Başer, tüm partilileri kucaklayan, Yozgat’a hizmet etme gayreti ile çalışan ak kadrolara yön veren bir il başkanlığı görevi yerine getireceğini söyledi. 

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar