Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

AK Parti Yozgat Merkez İlçe yönetimi belli oldu

AK Parti Yozgat Merkez İlçe yeni yönetimi belli oldu. Ahmet Gökhan başkanlığında oluşturulan ve 30 kişinin yer aldığı yeni yönetim, AK Parti Genel Merkezi tarafından onaylandı.

AK Parti Yozgat Merkez İlçe yönetimi belli oldu
14 Ocak 2022 12:10
2424

Göktürk VIP Özel Güvenlik

AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç’ın istifasından sonra merakla beklenen yeni ilçe başkanlığına genel merkez tarafından atanan Ahmet Gökhan'ın yeni yönetimi belli oldu. Gökhan başkanlığındaki yeni yönetim, 30 kişiden oluştu. Listeyi teslim alan AK Parti Genel Merkezi, Gökhan ve yönetimini onayladı.

2023'E ZAFERLE ULAŞACAĞIZ

2023 seçimleri öncesinde çıktığımız bu meşakkatli ve zorlu yolculukta oluşturacağımız yönetim çok önem taşımaktaydı. Uzun ve detaylı istişareler neticesinde eğitimi, tecrübe, bilgi ve birikim düzeyi yüksek aynı zamanda da heyecanı ve gençliği içerisinde barındıran bir ekibi oluşturmanın gayreti içerisinde olduk diyen Ahmet Gökhan, açıklamasını şu şekilde sürdürdü: "AK Parti’de eski, yeni yoktur. Bizler için tüm teşkilat mensuplarımız aynı derecede kıymetlidir. Hiçbir ayrım yapmadan, kimseyi incitmeden, kırmadan, dargınlık veya küskünlük oluşturacak bir ortama müsaade etmeden yönetimimizi oluşturmanın da çabası içerisinde olduk. Listeye giremeyen herkes bizim kardeşimizdir, arkadaşımızdır. Gönül birliği ile omuz omuza çalışarak 2023 hedeflerine zaferle ulaşacağımıza yürekten inanıyorum. genel merkezimiz tarafından onaylanan 30 kişilik asil ve 15 kişilik yedek listemizdeki birbirinden değerli arkadaşlarımızı sizlere takdim etmek istiyorum. Katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yeni yönetimimizin partimiz, Yozgatımız ve memleketimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor; sevgi, saygı ve muhabbetlerimi arz ediyorum. Allah’a emanet olun."

İŞTE YENİ YÖNETİMİ

Gökhan başkanlığındaki yeni yönetimde şu isimler yer aldı: "Alp Sinan Ertürk, Ayşe Tuğba Şahin, Belkız Merve Şimşek, Betül Kaplan, Derya Altıntaş, Elmas Neslihan Uyar, Emrah Öcal, Emre Karataş, Eray Yıldırım, Erdoğan Uslukılıç, Halil Koçak, Hasan Susam, Hasan Tok, İbrahim Öcal, İsmail Bekdemir, Mehmet Akbulut, Mehmet Erkoç, Mehmet Yılmaz, Mesud Tekbaş, Orhan Ekinci, Osman Yeşer, Sebahattin Nemli, Samet Arslan, Şükrü Yalman, Ümüt Taşdan, Yahya Bolat, Zahide Yazan, Yaşar Gülmez, Yasemin Ümüt"

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar