Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
Ak Parti İl Başkanlığı için bu isimler konuşuluyor
AK Parti Yozgat İl Başkanlığında mevcut başkan Çelebi Dursun 7. Olağan İl Kongresi'nde aday olmayacağını açıkladıktan sonra gözler il başkanlığına çevrilirken, siyasi kulislerde isimler konuşulmaya başlandı.
Ak Parti İl Başkanlığı için bu isimler konuşuluyor
30 Ekim 2020 18:08
2194

AK Parti Yozgat İl teşkilatında gözler Ankara’ya çevrildi. İl kongresi ve kimin aday olacağı konusunda araştırmalarını sürdüren genel merkezin önümüzdeki günlerde kararını açıklaması beklenirken, İl Başkanlığında konuşulan isimler arasında eski Yozgat Belediye başkanı Yusuf Başer, Ertuğrul Bölükbaşı, Harun Evcimen, Nurullah Nurdoğan, Yusuf Türkmen ve Sibel Yıldırım'ın isimleri ön plana çıktı. 

AK Parti’de günlerdir tartışma konusu olan Yozgat İl Başkanlığı ile ilgili henüz kesin kararda verilmedi. Türkiye genelinde oyları düşen, vekil sayısı azalan, kaybedilen belediyelerin olduğu illerde değişiklik yapmayı planlayan AK Parti’de Yozgat merak konusu oldu. Yozgat ile ilgili henüz net bir karar çıkmadığı öğrenildi. AK Parti Genel merkezinin başta milletvekilleri olmak üzere, eski teşkilat üyeleri, belediye başkanları ile istişare halinde olduğu kaydedildi.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar