Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Yozgat Şehir Hastanesi’nden bir ilk daha

Türkiye’nin ilk açılan şehir hastaneleri arasında yer alan, fiziki ve genel durumu bakımından her geçen gün gelişimini sürdüren Yozgat Şehir Hastanesi Pediatrik (Çocuk) Rehabilitasyon Ünitesi’ni de hizmete açarak bir ilke daha imza atacak.

Yozgat Şehir Hastanesi’nden bir ilk daha
29 Mayıs 2022 11:32
1379

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Türkiye’nin ilk açılan şehir hastaneleri arasında yer alan, fiziki ve genel durumu bakımından her geçen gün gelişimini sürdüren Yozgat Şehir Hastanesi Pediatrik (Çocuk) Rehabilitasyon Ünitesi’ni de hizmete  açarak bir ilke daha imza atacak.

Hastanenin daha kaliteli sağlık hizmeti sunması için yoğun çaba ve gayret sarf eden hasta, hasta yakınlarının yanı sıra sağlık çalışanları ile kurduğu diyalogla dikkat çeken Hastane Başhekimi  Uz. Dr. Mustafa Kozan beraberinde İdari ekibiyle birlikte faaliyete geçirilmesi planlanan Pediatrik Rehabilitasyon Ünitesi için yerinde incelemede bulundu.

İnceleme sonrası açıklama yapan Başhekim Kozan, vatandaşlara daha kaliteli sağlık hizmeti sunabilme adına çalışma içerisinde olduklarını belirtti.

Başhekim Kozan, “Hastanemizde çocuklarımız için ayrı bir alanda rehabilitasyon ünitesi oluşturarak çocuklarımızın daha modern daha konforlu bir şekilde hizmet alması sağlanacak. Pediatrik rehabilitasyon ile çocuklarımızın hareket gelişimi artırılarak günlük işlerini daha kolay yapması ve kendilerini geliştirmeleri sağlanır.Çocuklarda saptanan rahatsızlıkların rehabilitasyonu yapılarak, çocuklardaki mevcut kapasitenin ortaya çıkarılıp en üst seviyede bağımsız yaşamasını amaçlanmaktayız. Biz de Yozgat Şehir Hastanesi olarak bu konuda özel eğitim almış bir hekimimiz liderliğinde ve fizyoterapistlerimiz eşliğinde Yozgat’ımıza böylesi özel ve güzel bir hizmeti kazandırarak hastalarımızın bu hizmetten en iyi şekilde istifade etmelerini sağlayacağız.”diye konuştu.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Sezer Batu
29 Mayıs 2022 21:00
Hayırlı olsun;fakat hastahanede görevli doktor ve diğer sağlık çalışanları üslubunu değiştirmeli biraz nezaket öğrenmeli doktorlar zorla duruyormuş gibi hasta karşılıyor,hastahaneden randevu alınmıyor,yatan hastalara ilgi ve alaka çok zayıf.

En çok okunanlar