Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Yozgat Şehir Hastanesi’nde "Mesai Sonrası Poliklinik" hizmeti başladı

Yozgat Şehir Hastanesi vatandaşlara daha kaliteli sağlık hizmeti sunabilme adına 14.09.2021 Tarihinden itibaren “Mesai Dışı Poliklinik” hizmeti sunma adına saat. 17:00 ile 19:00 arası poliklinik hizmeti verecek.

Yozgat Şehir Hastanesi’nde "Mesai Sonrası Poliklinik" hizmeti başladı
15 Eylül 2021 11:05
958

Ergül Mobilya

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm Dr. Mustafa Kozan, yaptığı açıklamada; hastanede görev yapan doktorların büyük fedakarlık örneği göstererek vatandaşlara mesai dışı poliklinik hizmetine başladıklarını söyledi.

Başhekim Kozan, “Doktorlarımız muayene yapacağı “Mesai Dışı Poliklinik” hizmeti kapsamında saat: 17.00 ile 19.00 arasında 182 MHRS randevulu hastalarımıza hizmet vermeye başlıyor.

14.09.2021 tarihinden itibaren poliklinik hizmeti verecek uzman doktorlarımız;Dahiliye Polikliniği olarak Başhekim Uzm. Dr. Mustafa Kozan, Göz Polikliniği Op. Dr. Hakan Sağlam, Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği Op. Dr. Hilal Yağar,  Op. Dr. Eyyüp Serdar Yalvaç, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği Uz. Dr. Gülser Karakoç, poliklinik hizmeti verecek.”dedi.

Covid-19 salgını nedeniyle artan yoğunluktan dolayı muayene olamayan yada çalıştığı için hastaneye gelemeyen vatandaşların rahatlıkla mesai dışı poliklinik hizmetinden yararlanabileceğini vurgulayan Başhekim Kozan, “Uygulamaya konulan hizmetin yoğun poliklinik hizmeti verilen bölümlerde Covid-19 Pandemi sürecinden dolayı mesai saatleri içerisinde muayene olamayan ya da gündüz çalıştığı için fırsat bulamayan hastalarımızı Yozgat Şehir Hastanemizde akşam 17:00-19:00 saatleri arasında düzenlenen “Mesai Dışı Poliklinik” hizmeti ile tedavilerini yaptırabilecekleri hizmeti başlattık. Bu sayede hastalarımıza daha kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Vatandaşlarımıza da bir uyarıda bulunarak randevu almayı unutmasınlar. Randevu almak isteyen hastalarımız 182 MHRS hattından ya da www.mhrs.gov.tr internet adresinden randevu alabilirler.” diye konuştu.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar