Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Yozgat Şehir Hastanesi hizmet seviyesini 2’den 3’e yükseltti

Yozgat Şehir Hastanesinde 2. Seviye olan Acil Servis hizmet seviyesi 3. seviyeye yükseltildi.

Yozgat Şehir Hastanesi hizmet seviyesini 2’den 3’e yükseltti
18 Aralık 2020 14:34
786

Ergül Mobilya

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Mustafa Kozan, yaptığı açıklamada; hastane bünyesinde; İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Kardiyoloji, Anestezi ve Reanimasyon branşlarında 24 saat kesintisiz hizmet verme esasına dayalı olarak uzman hekim düzeyinde Acil Sağlık Hizmeti verildiğini söyledi.

Başhekim Kozan, “Acil Servis seviyemiz 3. seviyeye yükseltilmesiyle hastanemizde Acil Servis birimimiz en üst seviyede hizmet vermeye başlamıştır. Üçüncü seviye Acil Servis Hizmetleri 24 saat uzman hekim kontrolünde, ileri tetkik yapabilme imkanı sağlayan tıbbi donanıma sahip ve her durumda yoğun bakım hizmeti verebilmeyi ifade etmektedir.

Hastanemiz bünyesinde; İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Kardiyoloji, Anestezi ve Reanimasyon branşlarında 24 saat kesintisiz hizmet verme esasına dayalı olarak uzman hekim düzeyinde Acil Sağlık Hizmeti verilmektedir. Bununla birlikte üçüncü seviye Acil Servis hizmetleri ile beraber her hastaya kolayca ulaşabilecek hasta başı görüntüleme ve tedavi uygulama sistemleri ile donatılmış cihaz desteği ile hizmet kalitesi yükseltilmiştir.”dedi.

3.SEVİYE İLE HALKIMIZA DAHA İYİ HİZMET VERMEYİ HEDEFLİYORUZ

Seviyenin yükseltilmesi ile vatandaşlara daha kaliteli sağlık hizmeti sunmayı hedeflediklerini vurgulayan Başhekim Kozan, “Yozgat Şehir Hastanesi Ailesi olarak Üçüncü Seviye Acil Servis hizmetimizle beraber tüm halkımıza daha iyi hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.3 seviye yükselmemizde emeği gecen acil servisten sorumlu Başhekim Yardımcımız Op. Dr. Burçin Kaya Hüseyinoğlu, acil servis sorumluları Uzm. Dr. Ramazan Oğuz Şahin, Mehmet Duman ve Osman Alaca başta olmak üzere tüm acil servis personelimize gönülden teşekkür ederim ” diye konuştu.

Yorumlar


ahmet bulut
19 Aralık 2020 14:03
Herşeyden önce hastanede çalışan doktorlara insanlara nasıl davranılır dersi ve eğitimi vermeleri lazım.

En çok okunanlar