Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Sarıkaya'ya dev sağlık yatırımı

Yozgat'ın Sarıkaya İlçesine yapılan, Sarıkaya İlçe Sağlık Müdürlüğü, Aile sağlık merkezi ve 112 hizmet binası düzenlenen törenle açıldı

Sarıkaya'ya dev sağlık yatırımı
18 Ağustos 2021 17:04
1886

Ergül Mobilya

Açılışa, AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, AK Parti Milletvekili Yusuf Başer, Vali Ziya Polat, AK Parti İl Başkanı Yusuf Başer, İl Sağlık Müdürü Dr. Fatih Şahin ve vatandaşlar katıldı.

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ,, Yozgat’ın sağlık üssüne döndüğünü ifade etti.

Bozdağ, “Yozgat son dönemlerde yapılan yatırımlar ile adeta bir sağlık üssüne dönüşmüştür. Türkiye’nin ilk şehir hastanesi Yozgat’a açılmıştır. Yozgat’lılar ve Sarıkaya’lılar herşeyin en iyisine layıktır” dedi.

Ak Parti Yozgat Milletvekili ve Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, her şeyin başının sağlık olduğunu ifade etti.

Başer, “Projesinde aşamasından , bugüne gelmesine kadar takipçisi olduğum; Sarıkaya İlçe Sağlık Müdürlüğü, Aile Sağlığı Merkezi, 112 Acil Sağlık Merkezinin açılışının mutluluğunu yaşıyoruz. Sağlık kompleksimiz güzel Sarıkayamıza hayırlı olsun” diye konuştu.

Vali Ziya Polat’ta sağlık kompleksinin hayırlı olması diliyorum dedi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar