Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
Başhekim Kozan’dan hastalara moral ziyareti
Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Kozan, hastanede Kovid-19 tedavisi gören yatan hastaları ziyaret ederek moral verdi.
Başhekim Kozan’dan hastalara moral ziyareti
04 Eylül 2021 16:54
365

Ergül Mobilya

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Kozan, artan Covid-19 vakalarından dolayı serviste tedavi gören hastaları ve çalışan personelleri ziyaret ederek personellere teşekkür etti. Hastalara acil şifalar dileyen ve durumlarını değerlendiren Kozan,vatandaşlara Covid-19 tedbirlerine uyulması için çağrıda bulundu.

Kozan;"Ülkemizde ve ilimizde maalesef vaka sayılarında artış söz konusu, bizler ve bütün sağlık çalışanları vatandaşlarımıza en iyi şekilde sağlık hizmeti sunmanın gayreti içerisindeyiz. Vatandaşlarımız, kendileri ve sevdikleri için salgın konusunda gerekli tedbirleri almalarını istiyoruz. Özellikle maske, mesafe ve hijyen konusuna dikkat edelim. Aşı olmayan vatandaşlarımız varsa mutlaka aşılarını olsunlar. Çünkü  bana bir şey olmaz düşüncesi son derece yanlış bir düşünce. Lütfen toplumsal duyarlılık örneği göstererek gerekli tedbirleri alalım ve kurallara uyalım.”dedi.

 

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar