Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Akdağmadeni Belediyesi Sağlık Merkezi Açıldı

Yozgat’ın Akdağmadeni Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın gerek seçim öncesi propagandalarda gerekse göreve geldiği süre içinde ilçe halkına vermiş olduğu sözleri bir bir yerine getiriyor.

Akdağmadeni Belediyesi Sağlık Merkezi Açıldı
15 Mart 2021 09:40
541

Ergül Mobilya

Akdağmadeni Belediye Başkanı aynı zamanda kendisi de bir doktor olan Uzman Doktor Nezih Yalçın ilçenin halkına önemli bir hizmetler sunmaya devam ediyor. Akdağmadeni Belediyesi Sağlık Merkezi sözünü yerine getirerek 14 Mart Tıp Bayramında ilçe halkını sağlık merkezine kavuşturdu.

SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ! AKDAĞMADENİ BELEDİYESİ SAĞLIK MERKEZİ AÇILDI

Başkan Yalçın yaptığı açıklamada; “Halkımıza söz verdiğimiz "Akdağmadeni Belediyesi Sağlık Merkezi”ni bu anlamlı günde, 14 Mart Tıp Bayramı’nda açıyoruz.

Özellikle çarşı merkezinde eksikliğini hissettiğimiz "sağlık merkezi" çalışmamız tamamlandı. Akdağmadeni Belediyesi Sağlık Merkezinde; tansiyon takibi, şeker ölçümü, pansuman yara bakımı gibi basit tıbbi müdahaleler ve solunum fonksiyon testi de yapılabilecek. Sağlık merkezimizde beslenme ve diyet uzmanımızın kontrolünde obezite ile mücadele ve sağlıklı yaşam önerileri halkımıza sunulacak.  Biz beşikten mezara her vatandaşımızı ayrım yapmadan, ötelemeden seviyoruz. Özellikle son dönemlerde artan bağımlılık konusunda halkımızı bilinçlendirmeyi ve mağdur kardeşlerimize yardımcı olmayı asli vazifemiz olarak görüyoruz. Yönetim anlayışımızdaki bu bakış açısına istinaden Yeşilay gönüllüsü personelimiz sağlık merkezimizde her türlü bağımlılıkla mücadelede vatandaşımızın yanında en büyük destekçisi olacak. Sizden aldığımız güç ve destekle İlçemize değer katmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Nice güzel projelerde ve sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle" ifadelerine yer verdi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar