Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Ak Parti Yozgat Kadın Kolları sağlık çalışanlarını yalnız bırakmadı

Ak Parti Yozgat Kadın Kolları Başkanlığı yönetim kurulu üyeleri, koronavirüs tedbirleri kapsamında fedakarca çalışan sağlık personeline moral olması için bazı ikramlarda bulundu.

Ak Parti Yozgat Kadın Kolları sağlık çalışanlarını yalnız bırakmadı
10 Şubat 2021 10:14
431

Ergül Mobilya

Ak Parti Yozgat Kadın Kolları Başkanı İlknur Ünal ve beraberindeki heyet  Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Mustafa Kozan ve  Başhemşire Hatice İpeki  ziyaret etti.

“SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN YANINDAYIZ”
Ak Parti Yozgat Kadın Kolları Başkanı İlknur Ünal vatandaşların sağlığı için hayatlarını riske atma pahasına gecesini gündüzüne katarak fedakarca çalışan sağlıkçılara moral vermek istediklerini söyledi.
Ünal,” Dünyayı etkisi altına alan bu virüs nedeniyle özveri ile görev yapan sağlık çalışanlarına toplum olarak destek olmalıyız. Onların bugün her zamankinden daha çok desteğe ve morale ihtiyacı var. Yanlarında olduğumuzu hissettirmeliyiz." ifadelerini kullandı.

“HAKLARI ÖDENMEZ”
Sağlık çalışanlarının salgınla mücadelede emeğinin çok olduğunu dile getiren Ünal, " Sağlık çalışanlarımızın bu süreçte göstermiş olduğu yoğun çalışmlarını göz ardı edemeyiz. Onların hakları hiçbir zaman ödenmez.Bizlerde hanım arkadaşlarımla birlikte ufakrta olsa yanlarında olduklarımızı göstermek istedik.  Çünkü, bu süreçte sağlık çalışanlarımız evlerinde bazen yemek bile yapamadı, yemek yemeye vakit bulamadılar. Biz de hanımlar olarak, böyle bir teşekkür mahiyetinde ikramlarla ziyaret edip teşekkürlerimizi sunmak için bu ziyaretimizi gerçekleştirdik." diye konuştu.

“TEŞEKKÜR EDERİZ”
Ünal,” Tüm dünyayı etkisi altına alan salgından dolayı ülkemiz de zorlu bir süreçten geçiyor. Bu zor günlerde gece gündüz, ailesinden, çocuklarından ayrı kalarak hizmet sunan sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

KOZAN,” BİZİM MOTİVASYONUMUZU DA ARTIRIYOR”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Mustafa Kozan, "Sağlık çalışanlarımız adına bu hediyeyi kabul ediyorum. Düşünülmemiz ve yaptığımız işin karşılığında takdir edilmek, bunun bize söylenmesi çok mutlu ediyor. Bizim motivasyonumuzu da artırıyor." ifadelerini kullandı.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar