Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Yusuf Başer, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkür etti

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkür ziyareti yaptı.

Yusuf Başer, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkür etti
10 Mayıs 2021 10:58
359

Ergül Mobilya

Milletvekili Başer, geçtiğimiz günlerde Yozgat Valisi Ziya Polat, Belediye Başkanı Celal Köse ile yapmış oldukları ziyarette Yozgat merkez ve ilçelerine yeni spor tesislerinin kazandırılmasına yönelik talep ve projelere büyük destek  veren Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkür etti.

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Başer, Yozgatımızı tarım ve hayvancılıkta geliştirmenin, istihdamı artırmak için yeni sanayi tesisleri kazandırmanın  kıyasıya mücadelesini verdiğimiz bu dönemde aynı zaman insanımızın sportif ihtiyaçlarını karşılayabilmek için de var gücümüzle çalışıyoruz. 

Bu mihvalde Yozgatımıza yeni spor tesislerini kazandırabilmek için Yozgat Valimiz Sayın Ziya Polat, Belediye Başkanımız Sayın Celal Köse ile Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ettik.  

Bakanımız, Yozgat merkez ve ilçelerimizin proje ve taleplerine büyük destek verdi. Kendilerine verdikleri bu destekten dolayı teşekkür ziyareti yaptım dedi. 

Millletvekili Başer, Yozgat Valisi Ziya Polat ve Belediye Başkanı Celal Köse’nin Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na yaptıkları ziyarette

-Yerköy İlçesine gençlik merkezi yapılması

-Sarıkaya İlçesine gençlik merkezi yapılması

-Yozgat merkeze 50 yataklı güreş eğitim merkezi yapılması

-Yozgat merkezde bulunan kapalı spor salonunun yıkılıp yerine uluslararası standartlara uygun yeni bir kompleksi yapılması

-Spor Vadisi Projesine destek verilmesi

-Spor Vadisi Projesi kapsamında yapılan kızak tesisine destek verilmesi

-Aydıncık İlçesine mahalle tipi spor salonu yapılması

-Kadışehri İlçesine mahalle tipi spor salonu yapılması

-Yenifakılı İlçesine semt sahası ve mahalle tipi spor salonu yapılması

-Yozgat merkez, ilçeler ve beldelere 20 tane sentetik semt sahası, 150 tane pota yapılması hususunda görüşme yapılmış, talep ve projeler kabul görmüştü.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar