Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Yozgat ve Yozgatlı batıyor mu?

Yozgat ve insanına saldıran sosyal medya siteleri arasına Düşünen Hayvan isimli bir site de katıldı. Zaytung’un benzeri paylaşımlar yaparak Yozgat insanının dini değerlerine, giyinişine, siyasi görüşlerine kadar her şeye saldıran, ahlaksızca yapılan yorumlara zemin hazırlayan siteye “Yozgat ve Yozgat insanı size battı mı? diye sormadan edemiyoruz.

Yozgat ve Yozgatlı batıyor mu?
01 Mart 2021 08:48
2518

Ergül Mobilya

Yozgat ve insanına saldıran sosyal medya siteleri arasına Düşünen Hayvan isimli bir site de katıldı. Zaytung’un benzeri paylaşımlar yaparak Yozgat insanının dini değerlerine, giyinişine, siyasi görüşlerine kadar her şeye saldıran, ahlaksızca yapılan yorumlara zemin hazırlayan siteye “Yozgat  ve Yozgat insanı size battı mı? diye sormadan edemiyoruz.

Milletine, devletine bağlılığı ile bilinen, Türkiye'nin en fazla Şehit veren illeri arasında bulunan, havası sert, insanı mert diye bilinen Yozgat ve Yozgat insanına yapılan sosyal medyada amacını aşan saldırılar sıklaştı. Yaptıkları paylaşımlarla Yozgat'ı ve Yozgat insanını, siyasi, dini, sosyo-kültürel tartışmaların merkezine oturtmaya çalışan, dübedüz dalga konusu yapan siteler arasına Düşünen Hayvan isimli site de katıldı. Haddini aşan paylaşımları ile büyük tepki toplasa da herhangi bir yaptırım uygulanmayan, bu sitenin kapatılması için tüm Yozgat halkının üzerine düşeni yapması bekleniyor.

Daha önce de aynı zihniyetle hareket ederek Yozgat'a saldıran, ahlaksızca yorumlara zemin hazırlayan bu sitelere 'Yozgat ve Yozgat insanı size batıyor mu?" diye sormadan da edemiyoruz. Zaten isimleri ile yaptıkları paylaşımlar arasında ciddi bir bağ bulunan, hayvanlıklarını ortaya koyan ve aslında hem siyasi, hem de kapı yapıları ile kendilerini ele veren din düşmanı, inançlara saldırmakta hiçbir beis görmeyen bu sosyal medya alçaklarını toplumun vicdanına teslim etmek en doğru hareket olacak gibi gözüküyor. 

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar