Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Yozgat Valisinden koronavirüs denetimi

Yozgat'taki koronavirüs denetimlere katılan Vali Ziya Polat, kent merkezindeki park, kafeterya, lokanta, fırın ve taksi durağını gezerek, iş yeri sahipleri ile vatandaşlardan tedbirlerine uymalarını istedi.

Yozgat Valisinden koronavirüs denetimi
06 Ağustos 2020 12:00
146

Ergül Mobilya

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatları ile kent genelinde koronavirüs salgını süresince bugüne kadar yapılan en geniş kapsamlı denetimler gerçekleştirildi. Gün boyu denetimler devam ederken akşam saatlerinde denetimlere Yozgat Valisi Ziya Polat katıldı. Vali Polat'a denetimler esnasında Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, Bozok Üniversitesi Rektörü Ahmet Karadağ, Vali Yardımcısı Turgay Engin, Vali Yardımcısı Hasan Akbulut, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Bilgihan Yeşilyurt, İl Emniyet Müdürü Murat Esertürk ve İl Genel Meclis Başkanı İskender Nazlı eşlik etti.

Salgınla mücadelede kurallara uymanın hayati önem taşıdığını ifade Vali Polat, vatandaşlara el temizliği, sosyal mesafe ve maske kullanımının salgınla mücadelede olmazsa olmaz kurallar olduğunu anlattı. Vatandaşların ve iş yeri sahiplerinin büyük çoğunluğunun koronavirüs tedbirlerine uyduklarını belirten Vali Polat, tedbirlere uyan tüm vatandaşa teşekkür ederek, koronavirüs salgını ile etkin bir şekilde mücadele için il genelinde oluşturulan tüm birimlerin denetimlerine aralıksız bir şekilde devam edeceğini söyledi.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar