Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Yozgat'tan Afetzedelere destek

Yozgat Cumhuriyet Meydanında İnfak Derneğince Kastamonu, Sinop ve Bartın illerinde meydana gelen sel felaketi için yardım kermesi düzenlendi.

Yozgat'tan Afetzedelere destek
25 Ağustos 2021 14:08
472

Göktürk VIP Özel Güvenlik

4 gün sürecek olan; Yozgat Cumhuriyet Meydanında İnfak derneği sel bölgesinde afetzedelere yardım kermesi düzenledi. Kastamonu, Sinop ve Bartın illerinde meydana gelen sel felaketinin yaraları sarılıyor. Açılan kermeste kadınların el emeği ürünleri satışa çıkarıldı. Elde edilecek olan gelirler sel bölgesindeki afetzedelere gönderilecek. İnfak Derneği başkanı Ömer Yağmur "Biz hazırız! Sel bölgesindeki afetzedelere yardım amacıyla 4 gün boyunca Cumhuriyet Meydanındayız. 22 Çadır 3 Kamyon malzeme Hergün yüzlerce çeşit pasta, börek vb. Mutlaka bekliyoruz" çağırısında bulundu.

Cumhuriyet Meydanında düzenlenen kermese Yozgat Ak Parti Belediye Başkanı Celal Köse'de katıldı.

Başkan Köse "Hemşehrilerimizi selamlayıp taleplerini dinledikten sonra Kastamonu, Sinop ve Bartın illerimizde meydana gelen “Sel Felaketine” destek olmak amacıyla İnfak Derneği tarafından düzenlenen kermese katıldık. Milli birlik ve dayanışmanın üst seviyelere çıktığı bu günlerde emek veren İnfak Derneği Başkanımız Ömer Yağmur kardeşime, değerli ekibine şahsım ve şehrim adına teşekkür ediyorum." ifadelerine yer verdi.

 

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar