Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Yozgat’ta yoğun sis etkili oldu

Yozgat’ta 2 gündür devam eden kar yağışının ardından kent merkezinde erken saatlerde sis etkili oldu

Yozgat’ta yoğun sis etkili oldu
20 Aralık 2021 10:19
1911

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Yozgat kent merkezinde günün ilk ışıklarıyla birlikte etkili olan sis nedeniyle görüş mesafesi düştü. Şehir içi yollarda araçlar yavaş ilerlerken trafikte de zaman zaman yoğunluk oluştu. Sürücüler trafikte dikkatli bir şekilde ilerlerken polis ekipleri de hem devriye attı hem de kavşaklarda önlem aldı. Şehrin simgelerinden sis Çapanoğlu Büyük Cami ve Yozgat Çamlığı Milli Parkı da sis nedeniyle görünmez oldu.


Sabahın ilk ışıklarıyla yoğun sisin oluştuğunu belirten araç sürücüsü Çağrı Suluv, trafikte ilerlemekte güçlük çektiğini söyledi. Suluv, “Yozgat’ta günün ilk ışıklarıyla beraber yoğun bir sis oluştu. Görüş mesafesi bir hayli düştü biz de sürücüler olarak büyük sıkıntılar yaşadık. Yerine göre 5 metreye kadar düştü, önümüzdeki aracı göremez hale geldik. Olumsuz hava şartları bizleri çok etkiledi” dedi.


Osman Erkoç ise “Yozgat’ta 2 gündür kar yağıyordu, yerini sise bıraktı. Sis nedeniyle göz gözü görmediği için sürücülerimizin dikkatli olmasını istiyorum. Dikkat etmezlerse büyük kazalara sebebiyet verebilir” şeklinde konuştu.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar