Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Yozgat Halkı Açıklama Bekliyor

Normalleşme sürecinin başlamasıyla iller arası seyahatlerin artması, normalleşme süreci kurallarına riayet edilmemesi üzerine Covid 19 salgını başta kent merkezi olmak üzere Yozgat’ta her geçen gün yayılıyor.

Yozgat Halkı Açıklama Bekliyor
14 Ağustos 2020 21:20
4248

Ergül Mobilya

Normalleşme sürecinin başlamasıyla iller arası seyahatların artması, normalleşme süreci kurallarına riayet edilmemesi üzerine Covid 19 salgını başta kent merkezi olmak üzere Yozgat’ta her geçen gün yayılıyor.

Yozgat Şehir Hastanesi'nde yoğunluk nedeniyle yaşanan Koronavirüs Covid-19 tanı kitinin azaldığı, hatta tanı kitinin kalmadığı halk arasında kulaktan kulağa yayılıyor. Bu süreçte gerek Şehir Hastanesi'nin gerek diğer ilgili makamların vaka sayıları ve tanı kiti stoklarının durumu ile alakalı herhangi bir açıklama yapmaması söylemlerin artmasına sebep oluyor. 

Gerek Yozgat halkında "Maske-Mesafe-Temizlik" kurallarına riayet etme bilincinin oluşması, gerekse bilgi kirliliğinin önlenmesi açısından; vaka sayıları ve Covid-19 tanı kiti stokları hakkında gerekli makamlardan açıklamalar bekleniyor.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar