Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
Yozgat Belediyesi, gençler ve çocuklar için etkinlik düzenledi
Yozgat’ta sokağa çıkan çocuklar ve gençler parklara akın etti.
Yozgat Belediyesi, gençler ve çocuklar için etkinlik düzenledi
05 Haziran 2020 12:00
142

Ergül Mobilya

Yozgat'ta sokağa çıkan çocuklar ve gençler parklara akın etti. Aileleriyle birlikte Yozgat Belediyesi Kentpark'a gelen çocuklar oyun oynayıp gönüllerince eğlendi.

 

Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan 18 yaş altı çocuklar ve gençler için Yozgat Belediyesi etkinlik düzenlendi. Yozgat Belediyesi ekipleri tarafından Kentpark'ta düzenlenen etkinlikte 18 yaş altı çocuklar ve gençler, dışarıda olmanın keyfini palyaço ve müzik eşliğinde doyasıya eğlenerek çıkardı. Yozgat Belediyesi tarafından çocuklara balon ve çikolata dağıtıldı.

 

18 yaş altı çocukların izin günü olduğunu ve çoğunun park ve bahçelerde oynayıp eğlendiğini söyleyen Belediye Başkanı Celal Köse, çocukları parklarda ağırlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Köse, "Çocuklara balon ve çikolata verdik. Müzik eşliğinde çocuklar eğlendi. Yozgat şivesiyle yazıldığımız uyarıcı yazıları hem çocuklarımıza hem de büyüklerimize tanıttık" dedi.

 

Parkta futbol oynayan çocuklardan Yaşar Yağız Altunok da izin günlerinde arkadaşlarıyla parkta buluştuklarını ve futbol oynadıklarını söyledi.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar