Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Yılın Dizisi Gönül Dağı oldu

Türkiye Yazarlar Birliği TRT 1 ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan Gönül Dağı televizyon dizisi alanında birinciliğe layık görüldü.

Yılın Dizisi Gönül Dağı oldu
04 Ocak 2021 14:06
1849

Ergül Mobilya

Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan Bozkır’da bir Anadolu masalını anlatan her sahnesinde buram buram Yozgat kokan Yazar Mustafa Çifrçi’nin kaleminden dökülen “Gönül Dağı” dizisi Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) tarafından 2020 yılının dizisi seçildi.

Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) tarafından verilen 2020 yılındaki "Yılın Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçıları" ödüllerinin sahipleri belli oldu.

TYB Genel Başkanı Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, birlik genel merkezinde düzenlenen basın toplantısında ödül alan isimleri kamuoyuna duyurdu.

2020 yılının "Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçıları" ödüllerini kazanan isimler ve kurumlar arasından TV Dizi: Gönül Dağı, (TRT 1), yer aldı.

Yazar Mustafa Çiftçi yaptığı açıklamada; "Gönül Dağı" Türkiye Yazarlar Birliği   tarafından yılın dizisi seçildi. Tüm ekibe gönül dağı kadar teşekkürler. Seçici kurula hürmet ve muhabbetle” ifadelerine yer verdi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar