Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Yiğitalp'e Açıkel'den özde destek

Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel, Yiğitalp'e destek olmak için Cumhuriyet Alanı'nda açılan standı ziyaret etti ve aldığı pastaya 10 bin lira vererek soyadı gibi yine elinin açıklığını gösterdi.

Yiğitalp'e Açıkel'den özde destek
03 Temmuz 2021 21:33
769

Ergül Mobilya

Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel, SMA hastası Yiğitalp'i yalnız bırakmadı. Başlatılan kampanya kapsamında Cumhuriyet Alanı'na kurulan standı ziyaret eden, yetkililerle görüşerek destek kampanyasının son durumu hakkında bilgi alan Açıkel, kampanyaya da sözde değil özde destek oldu. Aldığı pastaya 10 bin lira veren ve işadamlarına da iyi bir örnek teşkil eden Açıkel büyük takdir topladı.

Kampanyanın başarıya ulaşacağından kuşku duymadığını belirten Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel, "Yozgat kamu kurum kuruluşları, vatandaşlar SMA hastası küçük Yiğitalp için örnek bir birliktelik sergiledi. Biz de gücümüz ölçüsünde destek olmaya çalıştık. İnşallah küçük kardeşimizin Amerika'ya gitmesi için gereken para toplanacaktır. Bundan kuşkumuz yok. Çünkü Türk insanı böyle günlerde bir ve beraber olmayı her zaman başarmıştır. Yozgat insanı da bu manada kendi başarı hikayesini birlikte yazacaktır" dedi. 

Yorumlar


Kamil
04 Temmuz 2021 22:13
şahsen mi, kurumen mi?

En çok okunanlar