Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Yerköy Belediye Başkanı Yılmaz Mezbahane Projesini Yerinde İnceledi

Hayvancılık sektöründeki ticari faaliyetlerin ve işlemlerin daha modern ve düzenli bir merkezde yapılabilmesi için Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz Mezbahane ve Kasaplık Hayvan Satış Merkezi projesini yerinde inceledi.

Yerköy Belediye Başkanı Yılmaz Mezbahane Projesini Yerinde İnceledi
05 Ekim 2021 16:01
805

Ergül Mobilya

Yapımına kısa süre önce başlanan ve çalışmalarının hızla devam ettiği mezbahaneyi yerinde inceleyen Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, devam eden proje hakkında bilgi verdi. 

Başkan Yılmaz; " Ülkemizin olduğu gibi, ilçemizin de ekonomik alandaki lokomotiflerinden olan hayvancılık sektöründeki ticari faaliyetlerin ve işlemlerin daha modern ve düzenli bir merkezde yapılabilmesi adına Temmuz ayı içerisinde temelini atarak çalışmalarına başlamış olduğumuz ve yapımına devam edilen Mezbahane ve Kasaplık Hayvan Satış Merkezi projemizi yerinde inceledik. Modern kesimhanesi, satış noktası, kafeteryası, dinlenme alanları, mescit ve sosyal yapılarında yer aldığı projemizi en kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacak ve hizmet yolculuğumuza yeni projelerimizle devam edeceğiz. Daha Yapacak çok İşimiz, Şehrimiz için Hayallerimiz var." ifadelerine yer verdi.

 

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar