Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Vali Polat'tan Yeni Yıl Mesajı

Yozgat Valisi Ziya Polat yeni bir yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Vali Polat'tan Yeni Yıl Mesajı
31 Aralık 2021 12:45
1842

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Yozgat Valisi Ziya Polat mesajında: "Saygıdeğer Yozgatlılar, Değerli çalışma arkadaşlarım, 2021 yılını geride bırakıyor; yeni umut ve heyecanlarla hep birlikte yeni bir yıla giriyoruz. Öncelikle, 2022 yılının, ülkemiz, milletimiz, ilimiz ve tüm insanlık için hayırlı ve sağlıklı bir yıl olmasını; ülkemizde ve yeryüzünde, huzura, dostluğa, dayanışmaya vesile teşkil etmesini diliyorum. Yeni yılın evvelkilerden çok daha bereketli ve huzurlu, sağlık ve afiyet içinde geçmesi, güzellikleriyle unutulmayacak bir yıl olması, gönülden temennimdir.

Yeni bir yıl bizlere geçmişin muhasebesini yaparak, elde ettiğimiz birikim ve tecrübeyle ülkemizin kalkınması ve gelişmesi, halkımızın birliği, beraberliği ve huzuru için yapılacak çalışmaları yeniden gözden geçirerek, geleceğe ilişkin yeni planlar yapma konusunda fırsat veriyor.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2022 yılının bir kez daha hayırlara vesile olmasını, 2021'den çok daha huzurlu, bereketli, sağlıklı ve umut dolu bir yıl olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Ailenizle, sevdiklerinizle, huzurlu, sıhhat ve afiyet içinde bir yıl geçirmenizi temenni ediyor, hepinizi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum. " açıklmasında bulundu.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar