Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Vali Polat'tan Hentbol takımına moral ziyareti

Türkiye Kupası Kadınlar Hentbol D Grubu müsabakaları 22- 24 Ocak tarihleri arasında Yozgat Rıza Kayaalp Spor salonunda oynanacak. Gurup turnuvasında Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik Spor Kulübü kadınlar hentbol takımımız Yozgat’ı temsil edecek.

Vali Polat'tan Hentbol takımına moral ziyareti
22 Ocak 2022 10:56
1638

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Antrenmanlarını Celal Atik Spor Salonunda sürdüren ve Türkiye kupası gurup mücadelesine iddialı hazırlanan Bozkırın başakları dünkü antrenmanlarında bir sürpriz ziyaretçi ile karşılaştılar. Yozgat Valisi Ziya Polat antrenman sırasında Yozgat Bozkırının başaklarını ziyaret edip bütün sporculara Yozgat pestili ikramında bulundu.Vali Polat ,Yozgat bozkırının başaklarını Türkiye Kupası gurup mücadelesi öncesinde yalnız bırakmamak için ziyarete geldiğini belirterek “ Eğer o gün bir aksilik olmazsa İlk maçınızda sizi tribünden de destekleyeceğim.Başarınız için size dua ediyorum.”dedi.


Vali Polat’ın bu sürpriz ziyareti Yozgat Hentbol takımı oyuncularını oldukça duygulandırdı.Bozkırın başakları Vali Polat’a “Ziyaretinizle bize moral verdiniz.Çok teşekkür ederiz.Gurup müsabakalarında Yozgatın başarısı için ter dökeceğiz.” yanıtını verdi.Vali Polat,bu arada Yozgatlı sporseverleri maç günleri takımı destek için salona davet etti.
Yozgat ASPGS kulübü hentbol takımı Türkiye Kupası D gurubu müsabakasında ilk maçını 22 Ocak cumartesi günü saat 15’de Yalıkavakspor ile oynayacak.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar