Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Vali Polat Cuma günleri ziyaretlerine devam ediyor

Yozgat Valisi Ziya Polat, bugün Saraykent ilçesindeki beldelere ziyarette bulundu. Vali Polat beldede bulunan vatandaşlarla bir süre sohbet edip sorunlarını dinleyerek taleplerini aldı.

Vali Polat Cuma günleri ziyaretlerine devam ediyor
03 Eylül 2021 16:10
416

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Bu hafta Cuma Namazını Saraykent Dedefakılı beldesinde kılan Vali Polat, namaz sonrası belde halkı ile bir süre sohbet edip sorunlarını dinleyerek taleplerini aldı.
Saraykent/Dedefakılı Belde Belediyesini ziyaret eden Vali Ziya Polat, Belediye Başkanı Haydar Coşkun'dan beldede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Saraykent Ozan Belde Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Mustafa İleri'den beldede yürütülen faaliyet ve çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Ziya Polat, başkan ve ekibine çalışmalarında kolaylıklar diledi. Vali Polat, 1992'de Hakkaride Şehit Olan P.Onb. Necati Binekci'nin Saraykent/Ozan Beldesinde oturan ailesini de ihmal etmeyerek onları da ziyaret etti ve her zaman şehit ailelerimizin emrinde olduklarını söyledi.

Yozgat Valisi Ziya polat ziyaretine Sorgun/Bahadın Beldesi ile devam etti. Belde halkı ile bir süre sohbet edip taleplerini aldı. Vali Polat daha sonra Belediyeyi ziyaret ederek Belediye Başkanı Yurtseven Bozdemir'den ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vali Polat, 1991'de Hakkari/Çukurca'da şehit olan J. Er Ali Akdoğan'ın Sorgun/Bahadın Beldesinde ikamet eden ailesini ziyaret ederek, devletimizin tüm imkanlarıyla şehit ailelerimizin emrinde olduklarını söyleyip, şehidimize Allah'tan rahmet diledi.

 

 

 

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar