Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
media/user/2020/08/04082020-5f29648a5313d.png
Advertisement Advertisement

Vali Polat, Bayram ziyaretlerinde bulundu

Yozgat Valisi Ziya Polat, Ramazan Bayramı'nda görevi başında bulunan, sağlık ve güvenlik görevlilerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Vali Polat, Bayram ziyaretlerinde bulundu
14 Mayıs 2021 10:51
290

Ergül Mobilya

Vali Polat, Ramazan Bayramı Dolayısıyla Çocuk Evleri, Pandemi Çağrı Merkezi, Filyasyon Ekibi, Emniyet Uygulama Noktası, Jandarma Uygulama Noktası, Şehir Hastanesi, Emniyet, Jandarma ve POMEM'i ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

JANDARMA 

Uygulama noktalarında Polis ve Jandarmanın denetimlerine katılan Polat, durdurulan araçların sürücülerine çikolata ikram ederek bayramlarını kutladı ve izin belgelerini kontrol etti.

YOZGAT ÇOCUK EVLERİ

Yozgat Çocuk Evleri'ni de ziyaret eden Polat, "Bizlere emanet edilen çocuklarımızı huzurlu bir şekilde yetiştirmenin ve geleceğe en güzel şekilde hazırlamanın  gayreti içerisindeyiz." dedi. Vali Ziya Polat ve Eşi Pınar Filiz Polat ile çocukların bayramını kutladı.

COVİD ÇAĞRI MERKEZİ VE FİLYASYON EKİBİ

Covid Çağrı Merkezi ve Filyasyon Ekibi'ni de ziyaret eden Polat, virüs testleri pozitif çıkanlar ile temaslı olduğu için evde izole olanların semptom ve izolasyon sorgulamalarını yapmak amacıyla kurulan Covid Çağrı Merkezi'ni ve Filyasyon Ekibi'ni ziyaret ederek, bayramlarını kutladı.

YOZGAT POMEM

Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için çalışan Emniyet ve Jandarma Personellerini, vatani görevlerini yapan Mehmetçiklerimizi ve Polis Okulu öğrencilerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

YOZGAT ŞEHİR HASTANESİ

Pandemi sürecinde en ön saflarda yer alan sağlık çalışanlarımızı ziyaret ederek bayramlarını kutlayan Valimiz Ziya Polat çalışmalarında kolaylıklar diledi. Ardından acil servise geçen Valimiz Polat, hastalara geçmiş olsun temennisinde bulunarak onların da bayramlarını kutladı.

Tam kapanma döneminde kurallara riayet eden vatandaşlara teşekkür eden Polat, "Bu dönemi milletimiz evinde geçirirken, sahada onlar için çalışan arkadaşları ziyaret ediyoruz. İnşallah tam kapanmanın ardından sayılarımız düşer ilerleyen zamanlarda birbirimizle kucaklaşırız. Tüm Yozgatlı hemşehrilerimin, Türk milletinin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum." dedi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Ömer Kaplan
14 Mayıs 2021 22:36
Sayın valim çok güzel bir uygulama yapmışsınız teşekkür ederim ve ben çadırardıç köyü den ankarada yaşayan birisim mubarek ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım tüm yozgata görev yapan güvenlik ve sağlık çalışanlarımzında bayramını kutlarım

En çok okunanlar