Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Vali Polat: Adalet Eğitim Merkezi Yozgat'a büyük katkı sağlayacak

Yozgat Valisi Ziya Polat, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, Yozgat Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uçak, Yozgat Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Arif Hamdi Sazak, Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Ahmet Karadağ ve Yozgat İl Emniyet Müdürü Murat Esertürk ile birlikte Adalet Eğitim Merkezi’nde incelemelerde bulundu. 

Vali Polat: Adalet Eğitim Merkezi Yozgat'a büyük katkı sağlayacak
18 Aralık 2020 17:42
1039

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Adalet Eğitim Merkezi’nin Yozgat’a büyük katkı sağlayacağını dile getiren Vali Ziya Polat, Adalet Eğitim Merkezi’nin 50 bin 725 metrekare alanda bulunduğunu dile getirdi.

Vali Polat; “Hakim, Savcı ve Adalet Bakanlığı Personellerimizin eğitim göreceği 328 Odalı, 21 Derslikli, içerisinde spor salonu, konferans salonu, Türk ve Fin hamamı, seyir terası gibi daha birçok ünite bulunan Yozgat Adalet Eğitim Merkezi inşaatı bitti. Şuanda mobilyaları kuruluyor. Yakın zaman içerisinde açılacak olan Merkezimizin şehrimiz ekonomisine ve sosyo-kültürel hayatına değer katacak eğitim merkezimiz hayırlı olsun. Bu muhteşem eserin şehrimize kazandırılmasına emeği geçen herkese yürekten teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar