Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Vali Polat'a teslim edildi

Gaziantep'in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 100’üncü yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, Gaziantep'ten 80 ile gönderilen bağımsızlığımızın sembolü olan bayrak ve özel kutuya konulmuş Gaziantep toprağı Yozgat Valisi Ziya Polat’a öğretmenler ve öğrenciler eşliğinde takdim edildi.

Vali Polat'a teslim edildi
16 Aralık 2021 10:53
2206

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Gaziantep Valiliği koordinesinde düzenlenen Gaziantep'in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 100. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında öğretmen ve öğrenciler Yozgat Valisi Polat’ı makamında ziyaret etti. Yozgata getirilen Bayrak ve toprak Yozgat Valisi Ziya Polat tarafından teslim alındı. Bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı gençlere teşekkür eden Vali Polat, 100 yıl önce Gaziantep'in düşman işgalinden kurtulması için şehit düşen, vatanımız için canını ortaya koyan aziz milletimizi rahmet ve minnet ile andığını ifade etti.

Vali Polat;"Bu bayrak uğruna, bu millet uğruna, bu devlet uğruna, bu din uğruna şehadet şerbeti içen tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Gazilerimize sağlıklı ömürler diliyorum. Allah bu milletin birlik ve beraberliğini daim etsin. Aynı iman ve inançla yeni nesli yetiştirmeyi bize nasip etsin.”dedi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar