Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Termal Aqua Park ücretleri belirlendi

Yozgat İl Özel İdaresi tarafından yaklaşık 10 Milyon TL harcama yapılarak inşa edilen ve daha sonra Yozgat Belediyesine devredilen ‘Termal Aqua Park ve Spor Merkezi’ için ücret tarifesi belirlendi. Belediye Meclis Kararı ile yetişkinler 20 lira, öğrenci 10 lira, şehit aileleri ve gazileri ile 0-6 yaş grubu ve engellilere ücretsiz olarak hizmet verecek.

Termal Aqua Park ücretleri belirlendi
09 Ekim 2021 08:49
3138

Ergül Mobilya

Yozgat Belediyesi Ekim ayı Meclis toplantısı Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse başkanlığından yapıldı. Belediye meclis salonunda düzenlenen toplantıda 7 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

Belediye Başkanı Celal Köse, yaptığı konuşmada; belediye olarak yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında meclis üyelerini bilgilendirdi.

Başkan Köse, “Belediye olarak temelini attığımız inşatlarda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Özellikle şehrimizde büyük ihtiyaç olan Gençlik ve Kültür merkezinin ihalesini yaptık. Şuanda temelleri geçtik birinci katı neredeyse çıkmaz üzereyiz. Dört adet mahalle konağımızın ihalesini yaptık. Şuanda ikinci katların betonları atılmak üzere. 106 kişilik kreşimizin temel atma çalışmaları devam ediyor. Yaşar Uğur Parkımızın alan çalışması ve inşaat çalışmalarına başladık. Mehmet Hulusi Efendi Mahallesindeki, mahalle parkımızın yapımı devam ediyor. 12 tane halı sahamızı hizmete açtık. 3 tane halı saha için yer arama çalışması sürüyor. Spor Vadisi belediyemize geçti. Ön hazırlıklarını bitirdik, parasal olarak ilgili bakanlıklarımızdan ödenek bekliyoruz. Geldiği anda hemen ihalesini yapıp çalışmalarımıza başlayacağız. Termal aqua parkın tadilatı bitti. Gelecek yılda planladığımız mahalle konaklarımız, spor tesislerimiz alternatif yollarımız, kaldırım, park bahçe çalışmalarımızda birlikte inşallah önümüzdeki dönemde tamamen sahada olarak vazifesini yerine getirmiş belediye bir başkan ve meclis olmak için mücadelemizi vereceğiz. Bizler görev sürecinde en iyisini yapmak için mücadele vereceğiz.”dedi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar