Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Sorgun Belediyesi Muhtarlar Gününü Kutladı

19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle, Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci mahalle muhtarları ile akşam yemeğinde bir araya gelerek hemşehrilerimizle köprü görevi gören muhtarların günlerini kutladı.

Sorgun Belediyesi Muhtarlar Gününü Kutladı
20 Ekim 2021 11:15
2002

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Yapılan organizasyonla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Ekinci, “Dеmоkrаsi zincirinin ilk halkasını oluşturan Muhtarlarımız yerel demokrasinin en eski örneğini temsil eden, devletimizin her noktadaki kurumsal temsilcileridir. Bir yandan köy ve mahalle sakinlerinin devlet kurumlarıyla ilişkilerini güçlendirme konusunda önemli bir görev ifa eden muhtarlarımız, diğer yandan da kamu yönetimi anlayışı adına katılımcılığı sağlayarak halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektedirler. Bu vesileyle; vatandaşlarımızla belediyemiz arasında iletişimi kolaylaştırarak belediyemizce yapmış olduğumuz projelerde daha başarılı sonuçlar elde etmemizi sağlayan mesai arkadaşlarımız muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum ” dedi.

Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci, günün anlam ve önemine dair yaptığı konuşmalarının ardından mahalle muhtarlarına çeşitli hediyeler takdim etti.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar