Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Sorgun Belediyesi çalışmalarını tamamladı

Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci Belediye olarak yol yapım çalışmalarını tamamladı. Merkezden başlayıp kenarlara doğru ilerleyen yol çalışmaları ile şehrimize değer katmaya devam ettiğini belirtti.

Sorgun Belediyesi çalışmalarını tamamladı
31 Ağustos 2021 15:54
286

Ergül Mobilya

Yozgat’ın Sorgun Belediyesi dört bir koldan yol çalışmaları sürdürerek, ilçenin çehresini değiştirmeye devam ediyor. Başkan Ekinci, Sorgun'un bir çok mahallesinde asfalt çalışmalarının tamamlandığını belirtti. Çalışmalar ile ilgili Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci hemşehrilerine bilgi verdi.

"Sorgun'un yollarını halı serer gibi asfaltlıyoruz."

Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci'nin yapmış olduğu açıklamasında,"Altyapı çalışmalarını tamamladığımız Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Caddesi, Cengiz Topel Caddesi ve Müftüoğlu Caddesi Olmak üzere çalışmalarımızı yürüttüğümüz bir çok noktada kalıcı çözümler üreterek ilerliyoruz.
Caddelerimizin asfalt serimini tamamladık ve yollarımızın güvenli bir trafik sunması için yol çizgi çalışmalarını yaptık. Altyapı sorunu olmayan, konforlu ve güvenli ulaşım sağlayan yollarımızı halkımızın hizmetine açtık." ifadelerine yer verdi.

 

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar