Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

SGK Başkanı Yılmaz, görevinden ayrıldı

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı İsmail Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla görevinden ayrıldığını duyurdu.

SGK Başkanı Yılmaz, görevinden ayrıldı
01 Eylül 2021 15:41
3061

Ergül Mobilya

Yozgat’ta 2013 yılında SGK İl Müdürlüğü görevinde bulunan ve yaptığı başarılı çalışmalarla adından söz ettiren İsmail Yılmaz, 2014 yılının Ocak ayında Sigorta Pirimleri Genel Müdür Yardımcılığına ve daha sonrada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararı ile SGK Başkanı olarak atanmıştı. Bu süre zarfında da önemli çalışmalara imza atan Yılmaz, sosyal medya hesabından sürpriz bir şekilde görevinden ayrıldığını duyurması Yozgat kamuoyunda da üzüntüyle karşılandı. Yılmaz, görevden ayrılmasına ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Bakanlık Özel Kalem Müdürlüğü’nde görev yapacağını duyurdu.

Başkan Yılmaz;“27 yıldır memuriyetten genel müdürlüğe, görev aldığım Kurumumda, Kurum Başkan Yardımcılığı ve Kurum Başkan Vekilliği görevim bakanlık özel kaleme çekilmem nedeni ile sona ermiştir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a atadığı bu görevler için şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar