Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Sarıkaya Kaymakamı Serin Vatandaşları Aşı Olmaya İkna Ediyor

Yozgat Sarıkaya Kaymakamı Samet Serin İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından aşı hakkı verilen esnaf ve vatandaşlara yönelik aşılama programı kapsamında ilçe miting alanda ve baran caddesinde kurulan aşı standında incelemelerde bulundu.

Sarıkaya Kaymakamı Serin Vatandaşları Aşı Olmaya İkna Ediyor
16 Eylül 2021 10:45
419

Göktürk VIP Özel Güvenlik
Yozgat Sarıkaya Kaymakamı Samet Serin ve eşi Şefika Serin ile birlikte, İlçede her hafta Çarşamba günleri kurulan halk pazarında esnafları ve vatandaşları ziyaret ederek talep ve önerilerini dinledi. Sarıkaya Kaymakamı Samet Serin halk pazarı esnafı ve Pazar alışverişi yapan vatandaşlarımıza aşılarını bir an önce yaptırmaları çağrısında bulunarak hayırlı işler diledi.
 
 
Daha sonra İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından aşı hakkı verilen esnaf ve vatandaşlara yönelik aşılama programı kapsamında ilçe miting alanda ve baran caddesinde kurulan aşı standında incelemelerde bulundu. Sarıkaya Kaymakamı Samet Serin aşı yaptırmayan vatandaşlarla görüşerek henüz aşı olmayanları ikna ederek aşı olmalarını sağladı. Son olarak ilçe merkezinde faaliyet gösteren esnaf ve gençlerle görüşen Sarıkaya Kaymakamı Serin, salgınla mücadelede başarının aşı olmaktan geçtiğini belirterek, ilçe merkezi meydanında kurulan aşı stantlarında aşı olmaya davet etti. Sarıkaya Kaymakamı Serin, yapılan aşı çalışmaları hakkında İlçe Sağlık Müdürü Dr. Muhammed İkbal Altındağ’dan bilgi alarak, aşı faaliyetlerinde çalışan sağlık personeline özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür etti.
 
 

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar