Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Prof. Dr. Mustafa Akdağ: Basınımız ile daha etkin çalışacağız

Bozok Üniversitesi İletşim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Akdağ, basının bulunduğu bölgeye önemli katkılarının olduğunu belirterek, Yozgat basını ile daha etkin çalışmalara imza atacaklarını söyledi.

Prof. Dr. Mustafa Akdağ: Basınımız ile daha etkin çalışacağız
02 Aralık 2020 19:25
447

Ergül Mobilya

Bozok Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Akdağ, basının bulunduğu bölgeye önemli katkılarının olduğunu belirterek, Yozgat basını ile daha etkin çalışmalara imza atacaklarını söyledi.
Yaklaşık iki ay önce Bozok Üniversitesi İletişim Faklültesi Dekanlığı görevine atanan Prof. Dr. Mustafa Akdağ, beraberinde Dekan Yardımcısı Dr. Nazmi Ekin Vural, Radyo, Televizyon ve Sinema Öğretim Üyesi Dr. Rifat Becerikli ile birlikte Yozgat FM ve Yozgat TV'yi ziyaret etti. Yozgat medya sahibi Koray Bulut ile bir süre gündeme dair sohbet eden Dekan Prof. Dr. Akdağ, fakültelerinin çalışmaları ve bundan sonraki süreçte yapacakları çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundu.
Fakültelerinde 310 öğrencinin eğitim aldığını söyleyen Prof. Dr. Akdağ, “Fakültemizde yüksek lisans yapılması yönünde YÖK’e yazımızı yazdık. Radyo televizyon bölümünde öğrencilerimiz var. İletişim bölümünü de inşallah 2021-2022 eğitim öğretim döneminde aktif hale getiririz. Bu konuda Sayın Rektörümüzün çaba ve gayretleri var. Ayrıca üniversitemiz bünyesinde gazete ve Web TV kurma çalışmalarımız sürüyor. Bu konuda da ilimizde faaliyetini sürdüren basınımızla da işbirliği içerisinde daha güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum.”diye konuştu.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar