Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Milletvekili Sedef: Yozgat’ımızı bir adım ileriye taşımanın gayretinde olacağız

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili İ Ethem Sedef, Yozgatlılar olarak her zaman her yerde, her platformda bir ve beraber olacaklarını belirterek, “Yozgat’ımızı bir adım ileriye taşımanın gayretinde bu yolda çalışıyor olacağız.”dedi.

Milletvekili Sedef: Yozgat’ımızı bir adım ileriye taşımanın gayretinde olacağız
20 Ocak 2022 21:16
1240

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Milletvekili Ethem Sedef, tarafından organize edilen yemekli toplantıda Yozgatlı Dernekler Federasyonuna bağlı Dernek Başkanlarıyla bir araya geldi. Milletvekili Sedef, “Biz hep onlara misafir oluyorduk, bu kez ev sahipliğini biz üstlendik. Yoğun katılımları ile bizleri onurlandıran,bağılarına basan, desteklerini her zaman hissettiğimiz isimlerini tek tek sayamadığım Federasyona bağlı Dernek Başkanlarımızla çok teşekkür ediyorum. Yozgatlılar olarak her yerde, her platformda bir olacağız, birlik olacağız, Yozgatımızı bir adım ileriye taşımanın gayretinde bu yolda çalışıyor olacağız.
Dernek Başkanlarımızın şahsında tüm hemşerilerimize Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin selamlarını iletiyor, toplantımıza katılan her bir hemşerime hürmetlerimi sunuyorum.”diye konuştu.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar