Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Milletvekili Sedef: Çiftçilerimize 3,4 Milyar lira ilave ödeme yapılacak

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili İ Ethem Sedef, TBMM de kabul edilen, MHP Grubu olarak destek verdikleri maddeye göre çiftçilere 3,4 Milyar lira ilave ödeme yapılacağını belirterek, “Çiftçilerimize hayırlı olsun.” dedi.

Milletvekili Sedef: Çiftçilerimize 3,4 Milyar lira ilave ödeme yapılacak
16 Ekim 2021 01:19
3611

Ergül Mobilya

Yozgat’ında tarım ve hayvancılık üretimi bakımından ülke genelinde ilk sıralarda yer aldığını vurgulayan Milletvekili Sedef,  “Çiftçimize 3,4 milyar lira ilave ödeme yapılacak. Son 5 yılda desteklerden kesilen vergiler, faiziyle birlikte çiftçimize iade edilecek.”dedi.

YEREL BASINIMIZIN HAKLARINI KORUYACAK DÜZENLEME YAPILMIŞTIR

Milletvekili Ethem Sedef’in daha öncede Meclise taşıdığı yerel basının sorunlarının çözümüne ilişkinde  Vergi Usul Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifinin 15.Maddesinde Cumhur İttifakı tarafından verilen ve kabul edilen önerge doğrultusunda yerel basının haklarını koruyacak düzenleme yapıldı.

Milletvekili Sedef, “Yozgat’ta faaliyetini sürdüren yerel basınımız gibi ülkemizin bütün il ve ilçelerinde faaliyetini sürdüren yerel basınımızın önemi çok büyüktür. Bu kapsamda Yozgat’ımızla ilgili basınımızın sorunlarının çözümü noktasında milletvekillerimizin imzasıyla soru önergesi vererek basınımızın bu sorunlarının çözümünün de takipçisi olacağımızı belirtmiştik. Bu kapsamda  Meclisimizde görüşülmekte olan Vergi Usul Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifinin 15.Maddesinde Cumhurİttifakı tarafından verilen ve kabul edilen önerge doğrultusunda yerel basının vergi ilanlarına yönelik maddi haklarını koruyacak düzenleme yapılmıştır.” diye konuştu.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar