Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Milletvekili Başer; Yozgat Adalet ve Eğitim Merkezi haziran ayında hizmete açılacak

Ak Parti Yozgat Milletvekili ve Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, Yozgat Adalet ve Eğitim Merkezi’nin Haziran ayında faaliyete geçeceğini söyledi.

Milletvekili Başer; Yozgat Adalet ve Eğitim Merkezi haziran ayında hizmete açılacak
15 Mart 2021 09:30
641

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Türkiye’de sadece 3 tane olan Adalet ve Eğitim Merkezinin üçüncüsü Yozgat’ta bulunuyor. İnşaat aşamasının tamamlanmasının ardından Yozgat ekonomisini büyük katkı sağlaması bekleniyor.  Adalet Bakanlığı Personellerinin eğitim göreceği 328 odalı, 19 derslikli, içerisinde spor salonu, konferans salonu, Türk ve Fin hamamı, seyir terası bulunan Yozgat Adalet Eğitim Merkezi cazibe haline gelecek.

Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer Yozgat Adalet ve Eğitim Merkezi’nde incelemelerde bulundu. İncelemeler sonrası açıklamada bulunan Başer, “Hakim, Savcı ve Adalet Bakanlığı Personellerimizin eğitim göreceği 328 Odalı, 19 Derslikli, içerisinde spor salonu, konferans salonu, Türk ve Fin hamamı, seyir terası bulunan Yozgat Adalet Eğitim Merkezi Haziran ayında faaliyetlerine başlıyor. Yozgat’ımıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar