Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
media/user/2020/08/04082020-5f29648a5313d.png
Advertisement Advertisement

Külliye'de gündem Yozgat

Yozgat Valisi Ziya Polat ve Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse ile birlikte Cumhurbaşkanı Külliyesi'nde hemşehrimiz Cumhurbaşkanı Yardımcı Fuat Oktay’ı ziyaret ettiler.

Külliye'de gündem Yozgat
10 Kasım 2021 16:16
3268

Ergül Mobilya

Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Köse, “Hemşerimiz, Gururumuz, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay’ı Valimiz Sayın Ziya Polat’la birlikte Milletin Evi’nde ziyaret ederek, yakın takipçisi ve destekçisi oldukları çalışmalarımızın ve projelerimizin son durumu hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. Şehrimizi geliştirmek, bir adım ileri taşımak için canla başla çalışıyoruz. Memleket Sevdalısı Büyüğümüz, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay’a yakın ilgi ve desteklerinden dolayı şahsım ve şehrim adına teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Mustafa akdoğan
11 Kasım 2021 14:56
Sayın başkanım memleket akp ve recep Tayyip sevdalısı birisiyim fakat konu yozgat olunca kısacası cumhuriyet tarihinden beri tüm hükümlülere engebeli bakanlıklar yozgata veriliyor sorarım siz siyasetçilere yozfata birinci sırada göç veren iller arasında geçiyor daha konuşulacak çok şeyler var sanırım siz anladınız saygılarımla

En çok okunanlar