Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Kazım Arslan: "Ancak bu kadar zarar verilebilirdi!"

Yozgat Belediyesi’nin AK Partili eski Başkanı Dr. Kazım Arslan, 2019 yılında yaptırdığı Hal ve Ticaret Merkezi önüne Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse tarafından yaptırılan barakalara tepki gösterdi.

Kazım Arslan: "Ancak bu kadar zarar verilebilirdi!"
20 Aralık 2021 17:23
2642

Ergül Mobilya

Yozgat Belediyesi, Bankalar Caddesi ile sebze hali bölgesini kapsayan alanda kentsel dönüşüm projesi başlattı. Proje kapsamında boşaltılan bazı iş yerleri yıkılınca iş yeri sahipleri işlerini devam ettirebilmek için belediyeden geçici yer talebinde bulundu. Belediye ise 2019 yılında dönemin AK Partili Belediye Başkanı Kazım Arslan tarafından yaptırılan Hal ve Ticaret Merkezi önündeki boş alana barakalar yapmaya başladı.

“YOZGAT'TA HİÇ Mİ GÜZEL BİR ŞEYE SAHİP ÇIKILMAYACAK”

Sosyal medya hesabı üzerinden Hal ve Ticaret Merkezi önünde yapılan çalışmanın fotoğraflarını paylaşarak duruma tepki gösteren Arslan şu ifadelere yer verdi:‘'Güzelim Hal ve Ticaret Merkezi önünde baraka inşaat ve çadırlar. Oysa ne güzellikler düşünerek yapmıştık, o güzel ve modern binayı! Herkes imrensin diye düşünmüştük. Ancak bu kadar zarar verilebilirdi. Vizyon meselesi dedikleri bu olsa gerek. Sadece üzülebiliyorum, Yozgat’ı seven bir Yozgatlı olarak, elden de başka bir şey gelmiyor! Yozgat'ta hiç mi güzel bir şeye sahip çıkılamayacak, Yozgat güzel şeylere layık değil mi?'' ifadelerini kullandı.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar