Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Gönül Dağı dizisini heyecanla bekleyenlere kötü sürpriz!

TRT1 ekranlarının 2020-2021 sezonunda yayına aldığı ve müthiş bir ilgi gören Gönül Dağı dizisinin ortaya koyduğu performans, takdire şayandı… Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin, keyifli hikayesi ve güçlü karakterleri ile 2021 yılında da çok konuşulacağı kesin.

Gönül Dağı dizisini heyecanla bekleyenlere kötü sürpriz!
01 Ocak 2021 13:08
938

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Ramazan, Veysel, Asuman, Cemile, Sefer, Zahide gibi yan karakterlerin çok etkili olması da başrol oyuncularının yüksek performansına önemli bir katkı olarak dikkatleri çekiyor. Her karakterin kendi içindeki güçlü kurgusu ile Gönül Dağı dizisinde başrollerden rol çalan birçok isim var. Aslında bu durum da dizinin başladığından bugüne sürekli reyting yükseltmesinin de en önemli sebebi oldu.

Eğlenceli ve duygusal anları ile ekranda izleyenleri keyiflendiren, verdiği mesajlarla aile olmanın, birlik olmanın ve Anadolu insanının sıcaklığını yansıtan Gönül Dağı dizisi, 2021 yılının başında ise izleyicilerine kötü bir sürpriz yapacak. Heyecanla 11. bölümü bekleyenler biraz daha beklemek durumunda kalacak.

TRT1, Gönül Dağı dizisinin 11. bölüm fragmanını yayınladı. Ancak yayın tarihi olarak 2 Ocak Cumartesi’yi bekleyenler yanıldı. 1 hafta ara verecek olan Gönül Dağı dizisi, 9 Ocak Cumartesi yayında olacak.

 

TRT1, bu adımı neden attı? Tozkoparan İskender isimli yeni bir dizi başlıyor. Daha önce de Tozkoparan’ın farklı versiyonları kanalda yer almıştı. Ancak bu sefer yenilenen bir hikaye ile gelen Tozkoparan İskender’in ilk gösterimi de Cumartesi akşamı saat 20.00’de yapılacak. İşte bu nedenle de Gönül Dağı dizinin 11. bölümü 1 hafta ara vermiş olacak.

Dizinin yeni bölümünü heyecanla bekleyen hayranlar Cumartesi akşamı başka bir yapım görürse şaşırmasın, Gönül Dağı’nın günü de değişmedi. Sadece 1 haftalık ara var…

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar