Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Düğünlere yasak ayarı

Yozgat Valiliği, hafta sonu uygulanacak olan yasağa rağmen daha önce tarih alınmış olan nikah ve nikah merasimi gibi olan düğünlere belirli kişi ve saat aralığında yapılması izni verdi.

Düğünlere yasak ayarı
01 Nisan 2021 19:43
729

Ergül Mobilya

Yozgat Valiliği, 2-3 Nisan tarihleri arasında uygulanacak olan sokağa çıkma yasağına ilişkin kararlar aldı. Alınan karara ilişkin Valilik resmi facebook sayfasında şu görüşlere yer verildi: "Nikah ve nikah merasimi şeklindeki düğünlere, katılımcı sayısı 50’yi geçmemek ve 1 saatle sınırlı kalmak üzere izin verilecektir.  

Ancak ilimizde bu hafta sonu (3-4 Nisan tarihleri) uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında daha önceden tarih almış nikah veya nikah merasimi şeklindeki düğünlere katılacaklar için 50 kişiyi geçmemek üzere muafiyet uygulanacaktır. Sivil toplum kuruluşları vb gibi kuruluşlar, belirlenen kişi ve kurallara uymak kaydıyla genel kurullarını yapabilecektir.Nikah ve nikah merasimi şeklindeki düğünlere, katılımcı sayısı 50’yi geçmemek ve 1 saatle sınırlı kalmak üzere izin verilecektir.  Ancak ilimizde bu hafta sonu (3-4 Nisan tarihleri) uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında daha önceden tarih almış nikah veya nikah merasimi şeklindeki düğünlere katılacaklar için 50 kişiyi geçmemek üzere muafiyet uygulanacaktır. Sivil toplum kuruluşları vb gibi kuruluşlar, belirlenen kişi ve kurallara uymak kaydıyla genel kurullarını yapabilecektir."

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar