Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Doğankent’te doğalgaz sevinci

Ülkemizde en uzun süre belediye başkanlığı görevini yürüten ve görevi süresince beldeye kazandırdığı büyük hizmetlerle halkın takdirini toplayan Doğan Sungur, belde sakinlerinin doğalgaza kavuşmasından dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu ifade etti.

Doğankent’te doğalgaz sevinci
05 Ocak 2022 10:52
2265

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Başkan Sungur, Doğankentlilerin yeni yıla konutlarında ve iş yerlerinde doğal gazla birlikte girmekte olduğunu vurgulayarak, “Doğankentli kadınlar mutfaklarında ve ısınmalarında büyük bir rahatlığa kavuşmuş olacak Gaz açma çalışmaları sıraSI ile devam ediyor. Önümüzdeki günlerde abonelik işlemlerini tamamlayan herkes doğal gazı kullanacak ve bu kışı rahat geçirecek.”dedi.

Doğalgaz’ın beldeye gelmesinde emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Sungur, “Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih Dönmez, AK Parti Yozgat Milletvekili Sayın Bekir Bozdağ ile Sayın Yusuf Başer’e ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Halkımıza hayırlı uğurlu olsun.” dileklerinde bulundu.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar