Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
media/user/2020/08/04082020-5f29648a5313d.png
Advertisement Advertisement

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Ramazan Bayramı mesajı

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Ramazan Bayramı mesajı
13 Mayıs 2021 09:25
783

Ergül Mobilya

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Kıymetli hemşehrilerim, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu azaptan kurtuluş ve bereket olan bir ramazanı daha geride bıraktık. Hepinizi hasretle ve muhabbetle selamlıyor, mübarek Ramazan Bayramı'nızı gönülden tebrik ediyorum. Bayramın, Filistin başta olmak üzere bütün islam alemi ve insanlık için huzur, barış ve mutululuk getirmesini temenni ediyorum. 

Ramazan ayı, zorluklara karşı tek vücut olmanın kıymetini, dayanışmayı ve bizi biz yapan değerleri hatırlatmaktadır. Ramazan ayının sonunda kavuştuğumuz bayram ise tüm insanlığa akan bir rahmet pınarıdır. Kardeşliğimizin en somut şekilde tezahür ettiği bu mübarek günler birlik, beraberlik iklimini daha da yeşertmek, ihtiyacı olanın elinden tutmak ve bağlarımızı güçlendirmek için bir vesiledir.

Salgın sebebiyle sevdiklerimizden ayrı geçirdiğimiz bu bayram, aslında bize pek çok şeyin kıymetini yeniden hatırlatıyor. Bütün aile ve konu komşu ile yenilen bayram ev yemeklerini, çocukların bayramlık sevincini ve büyüklerin elini öpebilmenin değerini, hepimiz bu süreçte çok daha iyi anlıyoruz.

Gönüller bir olunca, hayatın her günü bayram olur. Yeter ki birliğimizi, dirliğimizi koruyalım. Bu duygularla ailelerimizle, çocuklarımızla, torunlarımızla ve büyüklerimizle bayram sevincini bir arada paylaşacağımız nice bayramlara erişmeyi diliyorum. Hayırlı Bayramlar "ifadelerine yer verdi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar